مشاوره و سفارش

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی

تجهیزات پزشکی ایرانی بر اساس ضوابط و استانداردهای اتحادیه اروپایی تولید می‌شود به طوری که کیفیت محصولات، نیروی کار متخصص، دسترسی به تکنولوژی‌های روز دنیا و پایین بودن قیمت تمام شده محصولات نسبت به کشورهای اروپایی از جمله شاخصه‌های مهم این محصولات است و از این جهات با محصولات کشورهای اروپایی قابل رقابت است.

اطلاعاتی در مورد تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی

به هرگونه وسایل، تجهیزات، ابزار، لوازم، ماشین آلات، وسایل کاشتنی، مواد، معرف‌ها یا کالیبراتورهای آزمایشگاهی و نرم‌افزارها تجهیزات پزشکی اطلاق می‌شود به تنهایی یا در تلفیق با سایر وسایل جهت حداقل یکی از این اهداف ارائه می‌گردد: تشخیص، پیشگیری، پایش، درمان یا کاهش بیماری – تشخیص، پایش، درمان، تسکین، جبران یا به تعویق انداختن صدمه یا معلولیت – تحقیق و بررسی، جایگزینی، اصلاح آناتومی یا یک فرایند فیزیولوژیک – حمایت‌کننده یا پشتیبانی‌کننده حیات – کنترل بارداری – تمیز یا ضدعفونی‌کننده یا استریل‌کننده وسایل یا محیط برای اهداف پزشکی.

انواع محصول سوم

توضیحات را از قسمت متن و در جای همین نوشته وارد کنید.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

درباره ما :

مجموعه مینامد، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه مینامد

مینا شقاقی